Strony

sobota, 23 listopada 2013

Białe Boże Narodzenie

Ciemnogranatowe niebo zasnuwa świat, choinki już całe białe od śniegu, a delikatne śnieżynki wciąż padają i padają..... Zima. Cała okolica mieni się i lśni, a  z daleka dobiega śpiew " Hej kolęda, kolęda....".  Odbija się echem po całej okolicy niosąc Dobrą Nowinę całemu światu. 

A wszystko to ujęte w prostej kartce, której liczne egzemplarze, wraz z życzeniami bożonarodzeniowymi,  powędrują w różne zakątki świata.


Tych kart świątecznych wykonałam sporo, napisze tylko, że grubo ponad setkę. I koniecznie muszę zaznaczyć, że pomagał mi pewien uczynny Elf, bo sama bym chyba nie podołała. Samych śnieżynek trzeba było wyciąć ok. 5 tysięcy:-))), a sznureczka poszło jakieś 150 m. Praca jak w manufakturze, choć satysfakcja ogromna. Oczywiście wolę wykonywać pojedyncze sztuki!

Zawsze mam problem ze zdjęciami i te tutaj również nie oddają w pełni kolorów kartki.  Ciemnogranatowe tło to papier UHK Gallery - o wdzięcznej nazwie "piżama":-)), a śnieżynki i napis ładnie się mienią ( czego na zdjęciach nie widać), bo są z papieru kremowo-złotego w róże (wzoru na kartce nie widać, ale efekt delikatnego połyskiwania został osiągnięty). Stempelek z napisem z Scrap.com.
 A zdjęcia robiłam nocą, co pewnie widać:-)).

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich zaglądających i dziękuję za przemiłe komentarze pod poprzednimi postami!


Udostępnij ten wpis

2 komentarze :

  1. Jesteś niesamowita, jesteś genialna..cudne kartki, bardzo ładne się prezentują:))) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow! Taka ilość robi wrażenie - a karteczka bardzo dobrze pomyślana :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo!

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.