Strony

poniedziałek, 23 marca 2015

Echa Skrapowiska

Witam,
póki jeszcze nie przebrzmiały echa łódzkiego Skrapowiska u mnie pokażę Wam karteczki, które powstały na skrapowiskowych warsztatach.
Po raz pierwszy miałam przyjemność brać udział w tego typu warsztatach, a na dodatek prowadzonych przez tak utalentowaną i miłą osobę, jaką jest Encza.
Było to dla mnie przemiłe doświadczenie, a karteczki, które powstały na warsztatach są tego dowodem. Pierwszy raz stworzyłam tak wielowarstwową kompozycję, wprawdzie nie różniła się aż nadto od pierwowzoru Enczy, ale takie było moje zamierzenie. Chciałam spróbować, czy uda mi się zbliżyć do ideału:-). Podobieństwo jest zauważalne, ale jednak do pierwowzoru sporo brakuje...Druga karteczka jest bardzo podobna, utrzymana w tym samym klimacie. 
Zdradzę, że napełniona inspiracjami warsztatowymi w domu popełniłam jeszcze jedną podobną karteczkę, którą pokażę Wam niebawem, a tym czasem pozwalam sobie na publikację zdjęć warsztatowych kartek oraz odsyłam do strony Skrapowiska i na FB Enczy - jestem na zdjęciu z całą warsztatową drużyną - pięknie co?:)))!!

Ta kartka  powstała według wzoru Enczy: A ta  jako druga:
I zdjęcie grupowe - fot. BEA


Dziękuję za miłe, twórcze sobotnie przedpołudnie!

Udostępnij ten wpis

1 komentarz :

Dziękuję za każde słowo!

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.